Od producenta;
Rewolucyjna i unikalna formuła z aktywnym kompleksem Strong Nail wnika w strukturę płytki, dzięki czemu skutecznie ją regeneruje i odbudowuje. Uszczelnia, maksymalnie utwardza oraz pobudza wzrost płytki paznokciowej. Uelastycznia ją, zwiększając odporność na uszkodzenia mechaniczne. Zabezpiecza przed pękaniem, łamaniem i rozdwajaniem. Sprawia, że zniszczone, matowe paznokcie odzyskują gładką powierzchnię i lśniący połysk. Już po 10 dniach kuracji znikną wszelkie problemy, a Ty będziesz się cieszyć pięknymi i zadbanymi paznokciami.
Dłonie są wizytówka każdej kobiety. Zadbaj o ich wygląd i pochwal się ładnymi, zdrowymi paznokciami. Najnowsza kolekcja NAIL THERAPY pozwoli pokonać problem słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Zniszczone i słabe paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami i braku odpowiednich witamin.
Moja opinia;
Odżywka bardzo sie spisuje. Dobrze odnawia płytke paznokcia. Szybko schnie. W wakacje, bardzo często zmieniałam kolor lakieru, nie nakładając pod niego nic. Skutki były takie że bardzo odbarwiły mi sie paznokcie. Wyglądały okropnie- żółte, łamały się, płytka paznokcia była taka bardzo zniszczona. Dzięki tej odżywce odzyskują swój dawny kolor. Jestem z nich bardzo zadowolona. Na opakowaniu pisze ze 4 dni pod rząd trzeba malować a potem zmyć, ja co prawda nie stosowałam sie do tego. Nakładałam, i nakładam z 5/ 6 warstw, nie codziennie, tylko jak mam wolną chwile, i nosze je tak aż sie zdrapią, albo jak pomaluje lakierem na nie i myje razem z nim. Stosowałam go razem z mamą. Mama robiła tak jak jest napisane. Efekt u mnie i u niej był taki sam. Odzyskują swój kolor, paznokcie robią się twardsze, mają mniejszą skłonność do rozwarstwiania i łamania, są po prostu ładniejsze. Co do ceny, nie jest może tak tania jak nie które odżywki do paznokci, ale co prawda nie jet też droższa jak niektóre odżywki do paznokci. A ta naprawde sie opłaca bo bardzo pomaga.
Polecam.
PS. przepraszam ze nie dodawałam wcale notek, ale popsuł mi sie internet, i na razie żeby coś dodać musze chodzić do koleżanki i łąpać od niej neta ; >
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Eveline Cosmetics. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Eveline Cosmetics. Pokaż wszystkie posty
sobota, 3 września 2011
piątek, 26 sierpnia 2011
Eveline, Spa! Professional, Orchidea & Kokos, Nawilżający balsam dla skóry normalnej
Od producenta;
Lekka konsystencja sprawia, że balsam szybko się wchłania i nawilża skórę przez 24 godziny, a kojący zapach orchidei i kokosu relaksuje ją. Uczucie głębokiego nawilżenia i cudownego zapachu przywraca skórze komfort. Stworzony przy współpracy z dermatologiem.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z orchidei – bogaty w polisacharydy – naturalne źródło energii dla komórek skóry, wspomaga odnowę komórkową, redukując oznaki starzenia, zapewnia witalność, ujędrnienie i blask.
- Olej kokosowy – posiada właściwości regeneracyjne, nawilżające i wygładzające. Uspokaja i relaksuje.
- Masło shea – podobnie do naturalnych lipidów skórnych przeciwdziała wysuszeniu, ujędrnia i głęboko regeneruje.
- Witaminy A + E + F – antyoksydanty – hamują proces starzenia, utrzymują optymalny poziom nawilżenia skóry, poprawiają elastyczność naskórka.
Opinia;
W butelce jest go bardzo dużo, za dość przystępną cenę (16.40zł). Nawilża bardzo dobrze, szybko sie wchłania. Bardzo ładnie pachnie, co prawda, nie czuć tam wcale kokosu, ale po tym zapach jest cudowny. Nie wiem co zrobiłabym bez niego jak spaliłam sobie plecy przy opalaniu. Relaksuje, po użyciu długi czas skóra jest dobrze nawilżona. Ciesze się ze ma pompkę, to jest dla mnie wielki plus. Nie wiem czemu, ale nie lubię balsamów w słoiczkach. Jedynym jego minusem jest chyba to, że ma bardzo wodnistą konsystencję. Zanim zdążyłam go odstawić spłyną mi po nodze jak jogurt.
Poza tym jednym minusem jest świetny, polecam ; >
Lekka konsystencja sprawia, że balsam szybko się wchłania i nawilża skórę przez 24 godziny, a kojący zapach orchidei i kokosu relaksuje ją. Uczucie głębokiego nawilżenia i cudownego zapachu przywraca skórze komfort. Stworzony przy współpracy z dermatologiem.
Składniki aktywne:
- Ekstrakt z orchidei – bogaty w polisacharydy – naturalne źródło energii dla komórek skóry, wspomaga odnowę komórkową, redukując oznaki starzenia, zapewnia witalność, ujędrnienie i blask.
- Olej kokosowy – posiada właściwości regeneracyjne, nawilżające i wygładzające. Uspokaja i relaksuje.
- Masło shea – podobnie do naturalnych lipidów skórnych przeciwdziała wysuszeniu, ujędrnia i głęboko regeneruje.
- Witaminy A + E + F – antyoksydanty – hamują proces starzenia, utrzymują optymalny poziom nawilżenia skóry, poprawiają elastyczność naskórka.
Opinia;
W butelce jest go bardzo dużo, za dość przystępną cenę (16.40zł). Nawilża bardzo dobrze, szybko sie wchłania. Bardzo ładnie pachnie, co prawda, nie czuć tam wcale kokosu, ale po tym zapach jest cudowny. Nie wiem co zrobiłabym bez niego jak spaliłam sobie plecy przy opalaniu. Relaksuje, po użyciu długi czas skóra jest dobrze nawilżona. Ciesze się ze ma pompkę, to jest dla mnie wielki plus. Nie wiem czemu, ale nie lubię balsamów w słoiczkach. Jedynym jego minusem jest chyba to, że ma bardzo wodnistą konsystencję. Zanim zdążyłam go odstawić spłyną mi po nodze jak jogurt.
Poza tym jednym minusem jest świetny, polecam ; >
Subskrybuj:
Posty (Atom)


