Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zakupy. Pokaż wszystkie posty

środa, 24 sierpnia 2011

Wczorajsze zakupy.

Odwiedziłam wczoraj parę sklepów. Przyjechałam niedawno z wakacji i musiałam trochę pouzupełniać kosmetyczkę XD

Eveline Cosmetics pure control- antybakteryjny krem nawilżający./8.60zł.

CARMEX- pomadka i wiśniowy błyszczyk. /każdy po 9.90zł.


Eveline Cosmetics - 8w1 skoncentrowana odżywka do paznokci. /9.60zł.

Playboy- Play it spicy  mgiełka do ciała/ 16.70zł.

Joanna- Mgła stylizująca do włosów./ 11.40zł.

No to teraz będę miała jeszcze więcej rzeczy do testowania. ; > a jutro; maseczka oczyszczająca i normalizująca skórę Perfecta.