Od producenta;
Regulator pocenia - działanie blokujące: skutecznie redukuje nadmierne pocenie. Ogranicza wydzielanie potu i przykrego zapachu. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników. Bez zapachu. Nie pozostawia śladów na ubraniu.
Sposób użycia: używać przez 2 - 3 dni na noc, na czystą i suchą skórę pod pachami. Następnie stosować 1 - 2 razy w tygodniu. Nie należy aplikować preparatu powtórnie rano. Nie stosować na skórę podrażnioną i po depilacji.
Przebadany dermatologicznie w Klinice Dermatologicznej w Białymstoku pod kątem ewentualnego działania toksyczno-drażniącego.
Skład: Aqua, Aluminium Chloride, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate.
Moja Opinia;
Naczytałam się dużo pozytywnych komentarzy dotyczących tego produktu i postanowiłam go nabyć.
Cena była bardzo przystępna (7,20zł.) więc postanowiłam się skusić. Po zastosowaniu go pierwszy raz miałam go serdecznie dość. Na samym początku swędziała mnie bardzo skóra (co prawda dużo osób tak miało i potem im jednak pomogło więc postanowiłam nic z tego nie robić). Rano miałam bardzo zaczerwienioną skórę, na której w ciągu dnia zaczęły wyskakiwać mi małe krostki. Miałam go już tak dość że postanowiłam od razu go wyrzucić i tak zrobiłam. Ostatnio znów wrócił od do moich rąk. Dostałam go, i nie wypadało oddać. Jest nowy, ani razu nie używany prosto ze sklepu. Szkoda by było wyrzucić a z chęcią mogę go oddać, albo się za coś wymienić. ; >
A wy? Również go stosowałyście? Jak wam się spisał?